voucher do parku rozrywki

Dzień Dziecka last minute – prezent, który zbliży i da frajdę całej rodzinie

Nie raz wspominałam już o tym, że w dzisiejszych czasach dzieci przedszkolne mają już praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie. My rodzice stajemy na głowie, by im nieba przychylić i tak oto, w wieku 4-5 lat ciężko im już zrobić prezent.

 

W okolicach Dnia Dziecka zastanawiamy się więc, czy kupić kolejną zabawkę z reklamy, czy może kolejną do uzupełnienia kolekcji, jak nasze słynne już laleczki LOL. W najlepszym wypadku wybierzemy jakąś grę, która chociaż zajmie dziecko na dłużej w zabawie z kolegami i koleżankami, albo z nami samymi.

 

No bo tak na dobrą sprawę, to pierwsze rozwiązanie jest tylko chwilowym kaprysem naszego malucha i taka zabawka za chwile wyląduje na dnie pudła. Drugie z kolei, to takie pójście na łatwiznę, bo, dzieci jarające się wszelkimi kolekcjami i tak kupią nowy „eksponat”, jak tylko przytulą kilka złotówek od babć czy cioć.

 

bon prezentowy dla dziecka

 

Gdzieś kiedyś czytałam, że najlepszy prezent, to taki, który ucieszy obdarowywanego, ale na który samodzielnie nie wydałby pieniędzy, bo trochę szkoda. Czyli takie podarunki nie koniecznie praktyczne, nie niezbędne, ale dopasowane do upodobań. To wbrew pozorom dobry trop, do szukania prezentu dla dziecka, które ma praktycznie wszystko czego dusza zapragnie.

 

Idąc tym tropem, co uwielbiają dzieciaki?

 

Atrakcje! A i tak, mając trochę pieniążków w skarbonce wydają je na badziewne zabawki. No, moja Blania jeszcze na okulary przeciwsłoneczne i torebki. 😀 Dzieci kochają też spędzać czas z rodzicami. Ale nie wtedy, gdy cichcem patrzymy w komórkę, albo gramy w grę, która nas nudzi i czekamy jak na szpilkach, żeby już dziecko wygrało i żeby było z głowy. One czują, kiedy my też się dobrze bawimy w trakcie wspólnie spędzanego czasu.

 

bon prezentowy dla dziecka

 

Voucher na „przeżycie” da dziecka

 

Właśnie dlatego, z takim entuzjazmem podeszłam do propozycji podarowania Blance na Dzień Dziecka „przeżycia” od Prezent Marzeń. Wybrałam wizytę w parku rozrywki, bo to będzie mega frajda dla całej naszej rodziny. Każdy człowiek ma w sobie trochę z dziecka i warto tę cząstkę siebie pielęgnować, a takie wypady służą temu jak nic innego. Do tego zbliżają rodzinę i dają masę niesamowitych wspomnień.

 

prezent marzeń park rozrywki

 

prezent marzeń park rozrywki

 

Taki prezent ma jeszcze jedną, niekwestionowaną zaletę. Jest last minute. Bo stoiska Prezentu Marzeń są rozsiane po całej Polsce, do tego w centrach handlowych, które czynne są do późnych godzin wieczornych.

 

prezent na dzień dziecka dla 5 latka

 

bon do parku rozrywki dla dziecka

 

voucher do parku rozrywki dla dziecka

 

My już niebawem wybieramy się do Energylandii i na pewno opowiemy o naszych wrażeniach. Podoba Wam się ten pomysł? Może też znajdziecie coś dla siebie. Wybór prezentów  do przeżycia dla dzieci i nastolatków znajdziecie TUTAJ (klik). 

 

A nasz voucher do parku rozrywki jest TU (klik).

 

bon do parku rozrywki dla dziecka


O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl