prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Prezenty na dzień Babci i Dziadka – nasze pomysły last minute

Od jakiegoś czasu staram się, by cała moja rodzina żyła w duchu minimalizmu. Nie kupujemy niepotrzebnego, żeby nie zaśmiecać sobie życia, później nie wyrzucać, nie tracić pieniędzy, czasu, energii. Dlatego w tym roku odrzucamy okazjonalne bibeloty, które kupowaliśmy w poprzednich latach. Ale wiadomo, że chce się dziadkom swojego dziecka sprawić radość. Ba! Taki czterolatek, jak nasza Blania to nie odpuściłby, żeby im czegoś nie kupić w ich dniu. Co więc wybrać, jeśli nie kolejny kubek, poduszkę itp.?

 

Odpowiedź jest prosta – coś co im się rzeczywiście przyda, sprawi prawdziwą przyjemność, pozwoli miło spędzić czas. Taki upominek będzie kosztował tyle samo, co kolejny gadżet, ale będzie miał wartość praktyczną. Bo tą sentymentalną zapewni już sama obecność i laurka od wnucząt.

 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka – książki

 

Książka to zawsze dobry pomysł. Dla mnie świetnym rozwiązaniem na prezent dla dziadków małych dzieci są albumy ze zdjęciami z dawnych lat. Dziadkowie powspominają, dzieci posłuchają opowieści. Mogą być one pretekstem do wyciągnięcia starych albumów z rodzinnymi fotografiami i świetnego spędzenia razem czasu. Starsze dzieciaki mogą dać dziadkom książki historyczne, czy z tzw. literatury faktu. To dobry pomysł zwłaszcza dla dziadków i wnuków – w ten sposób może urodzić się wspólna pasja. Fajne będą też poradniki. O gotowaniu, o pracach w ogrodzie, cokolwiek tylko lubią dziadkowie Waszych dzieci.

 

ksiazki

 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka –  kosmetyki i cudeńka dla zdrowia

 

To są takie pewniki, które sprawią przyjemność, przydadzą się każdemu. Może obok tej praktyczności, przekonacie też dziadków do eco kosmetyków, czy bio suplementów. Dla ich zdrowia i dobra.

 

zdrowieuroda

 

Natura Estonica liftingująca maseczka do twarzy – żeńszeń i acai

Natura Siberica, krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn – siła niedźwiedzia

Miodowa Mydlarnia – Masło do twarzy i ciała dla Królewny

Miodowa Mydlarnia – Masło do twarzy i ciała Gentlemen

Kolagen Anti Age 

Bio spirulina

Yogi Tea – Bio herbata na trawienie

Yogi Tea – Bio herbata na dobry sen

Prezenty na dzień Babci i Dziadka – przeżycia i kursy

 

Bony na masaże, kursy kulinarne, DIY, a może super przeżycia jak zorganizowany offroad? Sami znacie swoją rodzinę najlepiej i wiecie, co dziadkom sprawi przyjemność. Spełnianie marzeń i rozwijanie pasji naszych najbliższych jest super. Nie mówiąc o tym, że babcia, która nauczy się robić praliny później będzie Was nimi rozpieszczać. 😀 A inna, która nauczy się robić świecie, albo mydła, może je później wykonywać wspólnie z zachwyconą wnuczką.

 

przeżycia

 

Indyjski miks masaży od 75 zł

Kurs robienia świec od 45 zł

Warsztaty robienia pralin od 99 zł

Warsztaty ceramiczne od 75 zł

Tajski masaż głowy karki i pleców od 49 zł


O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl