wiosenna czapka z pomponami

#KIDSootd – fiu bździu – co w głowie, to na głowie

No i przyszła wiosna, ciepełko, słoneczko. Tak się złożyło, że w pierwszy piękny weekend tej wiosny udało nam się wybrać nad morze. Wiosenna garderoba, świetna pogoda i najpiękniejsza, jak dla mnie, sceneria. Bez zdjęć nie mogło się obyć!

 

Ten okres w roku ma w sobie tyle radości. Słońce i ciepło nigdy nie cieszą tak mocno, jak wtedy, gdy pojawiają się pierwszy raz po zimie. A to szczęście najbardziej widać po dzieciach. Powrót do długich zabaw na świeżym powietrzu cieszy je dużo bardziej niż stos nowych zabawek. Aż przyjemnie popatrzeć.

 

Beztroska. Fiu bździu w głowie. Na to właśnie jest czas wiosną. A ja uwielbiam, gdy strój odzwierciedla stan ducha… I dlatego, tak zachwycam się Blanią w nowej czapie z dwoma pomponami z naszych Śmichów Chichów. Jest szalona, jak moje dziecko i jak większość maluchów, zwłaszcza wiosną. Z resztą co tu dużo gadać… Wystarczy popatrzeć. :)

 

blog parentingowy

 

wiosenna czapka z pomponami

 

modna dziewczynka

 

plisowana spódnica dla dziewczynki

 

blog moda dziecięca

 

moda dziecięca

 

wiosenna czapka z pomponami

 

Czapa i komin – Śmichy Chichy

Ramoneska – Reserved

Spódnica – H&M

Sweter – Reserved

Rajstopy – Merilyn

Buty – TK Maxx

pasek-do-teksty

Jeśli spodobał się Wam ten wpis, pewnie chętnie przeczytacie też:

 

Przejściowe kurteczki dla dzieci

Jak ubrać dziecko do przedszkola?

Stylizacja na deszcz dla dziewczynki

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad, dasz się poznać. Możesz zostawić komentarz, na większość staram się odpowiadać i zaglądać do każdego komentującego, jeśli też mają swoje miejsce w sieci. Super, jeśli polubisz bloga na Facebooku, czy udostępnisz post swoim znajomym. Każdy wyraz uznania jest dla mnie niezwykle istotny!

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, zobacz więcej modowych inspiracji w zakładce MODA (klik).

Po drodze zajrzyj też do naszego sklepu z ubrankami i dodatkami dla dzieci – WWW.SMICHYCHICHY.PL

sklep z ubrankami dla dzieci

 


O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl