kurtki przejściowe dla dzieci

Przejściowe kurteczki dla dziewczynek i chłopców – zima/ wiosna 2018

Druga połowa zimy. Właśnie teraz jest idealny moment na to, by przemyśleć sobie wiosenną garderobę, także dla dzieci. Sporo ciuszków można upolować jeszcze na końcówkach wyprzedaży, albo w sklepach outletowych. Oto mój subiektywny przegląd. Gdzie znajdziecie najładniejsze kurtki przejściowe dla dzieci?

 

Wiele sklepów opróżnia teraz magazyny, i na końcówkach wyprzedaży pojawiają się też ciuchy, które będą idealne na wiosnę. Z kolei nowe kolekcje, kuszą cenami pre-sale. Zwróćcie uwagę, że wiele rzeczy, za kilka tygodni będzie nawet o 25% droższe niż teraz, gdy dopiero wchodzą do sklepów. Właśnie dlatego, zawsze gromadzę wiosenną garderobę Blani jeszcze wtedy, gdy wciąż trwa zima. Poszukując perełek dla niej, znalazłam też sporo innych fajnych kurtek i płaszczy, delikatnie ocieplanych, idealnych na przedwiośnie. Tym razem pokusiłam się też i zajrzałam na działy dla chłopców.

 

No to jedziemy.

 

Wiosenne, kurtki przejściowe dla dziewczynek

 

kurtki przejściowe dla dziewczynek

 

 

Wiosenne, kurtki przejściowe dla chłopców

 

kurtki przejściowe dla chłopców

 

 

pasek-do-teksty

 

Jeśli spodobał się Wam ten wpis, pewnie chętnie przeczytacie też:

 

Jak ubrać dziecko do przedszkola?

Stylizacja na deszcz dla dziewczynki

Moda dziecięca second hand

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad, dasz się poznać. Możesz zostawić komentarz, na większość staram się odpowiadać i zaglądać do każdego komentującego, jeśli też mają swoje miejsce w sieci. Super, jeśli polubisz bloga na Facebooku, czy udostępnisz post swoim znajomym. Każdy wyraz uznania jest dla mnie niezwykle istotny!

 

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, zobacz więcej modowych inspiracji w zakładce MODA (klik).

Po drodze zajrzyj też do naszego sklepu z ubrankami i dodatkami dla dzieci – WWW.SMICHYCHICHY.PL

sklep z ubrankami dla dzieci

Bez-nazwy-2-1


O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl