krem naprawczy Stelatria Mustela

Torebka matki – a co Ty masz w swojej? KONKURS

Podobno po zawartości torebki, można się o nas, kobietach, wiele dowiedzieć. Ja bym pewnie kiedyś została uznana za minimalistkę. Ale te czasy odeszły już w niepamięć. Matka, to ma w zakamarkach torebki mnóstwo skarbów… I wiecie co? Okazuje się, że mogą przydać się nie tylko dziecku. :)

 

Do momentu, gdy zostałam mamą, w mojej torebce, zazwyczaj były tylko 4 rzeczy – portfel, komórka, klucze i szminka. W wyjątkowych przypadkach, dodatkowo też puderniczka. Teraz mam u siebie czasami połowę sklepu z zabawkami, ćwierć apteki i jedną piątą kiosku. :)

 

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

Zawsze trzeba czymś Blankę zająć, to przyda się lizak, balonik, bańki… A ostatnio, im jest większa i im bardziej eksploruje place zabaw, koniecznością jest posiadanie także mini podręcznej apteczki. Mieszkamy przy lesie. Zawsze zdarzy się jakiś mały „wypadek”. A to przewrócenie, a to siniaki, albo chociaż pokąsanie przez komary… O, ostatnio nawet zdarzyło się małej wejść w pokrzywy…

 

Malucha trzeba w takich sytuacjach jakoś poratować. I ja ją ratowałam, choć nie miałam przekonania, że to robię. Dostałam do przetestowania krem naprawczy do skóry Stelatria od Mustela. Jakoś nie chciało mi się wierzyć, że jeden produkt może podziałać na tyle problemów, które występują latem u dzieci – ukąszenia owadów, podrażnienia skóry, suchość skóry narażonej na częsty kontakt w wiatrem, wodą, słońcem.

 

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

Sposoby na otarcia i ukąszenia u dzieci

 

Używałam kremu, ale jakoś tak wydawało mi się, że robię to po nic, że Blanka po prostu to taki typ, co się sam szybko i bezproblemowo regeneruje. I tak sobie myślałam, do momentu, aż wyjechaliśmy na Blog Conference Poznań, zostawiliśmy małą u dziadków, a w mojej torebce przez przypadek został ten kremik Musteli. Powiem Wam, że uratował mi życie!

 

Masa ludzi z blogosfery narzekała w tamten weekend na poobcierane stopy – upał, dużo chodzenia, zwiedzania, wykładów. Cały dzień w butach, od rana, do późnych godzin nocnych, robi swoje. Byłam już tak zdesperowana, że gdy przez przypadek znalazłam w torebce Stelatrię, czym prędzej nią posmarowałam stopy modląc się, by zadziałała. I uratowała mi wypad! Skóra po niej była dużo gładsza i mniej podatna na otarcia. A te uszkodzenia skóry, które już powstały, nie tylko szybciej się regenerowały, ale też zdecydowanie lepiej wyglądały.

 

Po przyjeździe, okazało się, że z kolei Blanka, miała się nieco gorzej… Nie, żeby babcia z dziadkiem o nią nie dbali, ale… Okazało się, że ukąszenia owadów, tak szybko się nie goją przy innych środkach, a usteczka jednak pierzchną na wietrze. A no i czerwone miejsca po otarciach skóry jednak potrafią u niej zostawać na dłużej. Inne środki po prostu tak dobrze nie działały.

 

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

Krem naprawczy Mustela Stelatria opinie matki

 

Właściwości i skład kremu odpowiadają na większość problemów z dziecięcą (i jak się okazuje nie tylko dziecięcą) skórą, zwłaszcza latem. Krem naprawczy Stelatria ma formułę specjalnie opracowaną dla noworodków, niemowląt i dzieciaczków, więc zdecydowanie jest bezpieczny w użyciu. Będzie idealny do stosowania na podrażnione, zaczerwienione miejsca, zarówno na ciele, jak i na twarzy. Można go stosować:

 

 • na uszkodzoną skórę – małe skaleczenia (ale nie na sączące się rany), na miejsca ukąszenia insektów.
 • na podrażnienia spowodowanie działaniem czynników zewnętrznych – kąciki ust, spierzchnięte wargi, podrażniony od katarku nosek, łuszcząca się skóra.

 

To takie cudo, że zawsze muszę go mieć przy sobie i nie będę już miała żadnych wątpliwości! :) Tak właściwie jak on działa? Zawiera miedź, cynk i mangan, które stymulują i przyspieszają odbudowę skóry. Ponadto miedź i cynk ograniczają ryzyko namnażania się bakterii i oczyszczają skórę. Do nich dochodzi też taki składnik, jak BioEcolia®, zastrzeżony patentem aktywny składnik pochodzenia naturalnego, który przywraca równowagę ochronnej flory bakteryjnej skóry. Sporo komfortu dają też kojące właściwości glicyny, która łagodzi uczucie ściągniętej skóry.

 

Warto też dodać, że kremik ma aksamitną konsystencję, szybko się wchłania, nawilża, i nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, jak większość podobnych jemu środków dostępnych na rynku. Nic nie będzie się do niego lepić, a zarówno Wy, jak i Wasze dzieci, szybko zapomnicie o jego użyciu. On po prostu działa, a nie absorbuje uwagi. :)

 

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

Będę miała trochę tego cudeńka także dla Was. :)

 

Czas na konkurs!

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

krem naprawczy Stelatria Mustela

 

REGULAMIN KONKURSU

 

Czas i miejsce trwania

 • Konkurs odbywa się na portalu społecznościowym Facebook
 • Konkurs trwa od 26.06 do 28.06 do godziny 23.59

Zasady:

 • Będzie nam miło jeśli polubisz funpage Chichotki Trzpiotki i Mustela
 • Fajnie jeśli udostępnisz wpis na Facebooku
 • Pod tym wpisem konkursowym na Facebooku (klik) odpowiedz na pytanie „Jakie skarby skrywa Twoja mamina torebka?”
 • Fajnie, jeśli zaprosisz do zabawy dwóch znajomych poprzez naciśnięcie @ i nazwy użytkownika Facebookowego
 • Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 3 osoby, które wygrają krem Stelatria.

Nagrody:

 • Wygrywają 3 osoby
 • Każdy laureat wygrywa 1 nagrodę
 • Nagroda nie podlega wymianie na bony, czy ekwiwalent pieniężny

Ogłoszenie wyników

 • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 29.06 do godziny 23.59
 • Wyniki zostaną opublikowane pod tym wpisem na blogu www.chichotkitrzpiotki.pl
 • Zwycięzca ma 3 dni na zgłoszenie się do organizatora konkursu
 • Jeśli do 02.07  do godziny 23.59 zwycięzca nie zgłosi się, nagroda przepada i zostaje wybrany nowy laureat.

 

WYGRANA

Kremy Mustela Stelatria trafiają do:

 • Doroty Burczyńskiej
 • Marty Koszczak
 • Moniki Rosiek

 


O autorze - • W sumie nie wiem, jak bardzo jestem typową mamą, bo zdarza się, że w torebce noszę lutownicę i harmonijkę ustną 😀

  Do zobaczenia, Zosia || Zapraszam do mojego sklepu: zoio.pl

 • Kamila Kamińska

  Mustela najlepsza! Mam kilka produktów z tej firmy 😉 Co prawda niektóre ceny wysokie, ale zamawiam przez internet, np. w aptece melissa mają często fajne promocje 😀

 • Ale piękna ta Twoja torebka!

Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl