najlepsze termy dla dzieci

Najlepsze termy dla dzieci na Podhalu – które wybrać?

Od kilku lat, termy stały się jednym z obowiązkowych punktów wypoczynku w naszych polskich górach. Mają ogromną popularność, niezależnie, czy to ferie, czy wakacje. Głównymi sprawcami tego typu wycieczek polskich rodzin, są oczywiście dzieci. Które termy na Podhalu będą najlepsze dla rodzin z małymi i większymi dziećmi?

 

Odwiedziliśmy już wszystkie termy, jakie są w naszych polskich górach i te ostatnie, tak przypadły nam do gustu, a zwłaszcza Blance, że zwyczajnie nie mogłam Wam o nich nie napisać. To miejsce jest wyjątkowo przyjazne dzieciom. Mowa o Termach Chochołowskich.

 

Termy Chochołowskie oferują dwa wodne place zabaw dla maluchów. Jeden to dwupoziomowy brodzik z płaską i bezpieczną zjeżdżalnią wodną. Drugi brodzik jest większy i nieco głębszy, także ze zjeżdżalnią, a obok niego znajduje się świetna strefa przyzwyczajania dzieci do wody, z fontannami z ciepłą wodą i antypoślizgowym podłożem.

 

termy chochołowskie opinie

 

termy chochołowskie opinie

 

ZAKOPANE Z DZIEĆMI? KONIECZNIE ZOBACZCIE TEŻ, GDZIE JEŚĆ – SMACZNIE I Z KĄCIKAMI DLA DZIECI (KLIK)

 

zakopane z dziećmi gdzie jeść

 

Fantastycznym pomysłem, który zachwycił naszą córkę jest łaźnia dla najmłodszych, z ciepłym, ale nie zbyt gorącym powietrzem i ciepłymi strumieniami wody. W środku mnóstwo kolorów, kształtów i świetna dziecięca muzyczka.

 

Dla nieco starszych dzieci, od 7 lat jest strefa rodzinna z falowanymi zjeżdżalniami i basenem o głębokości 1 m.

 

atrakcje dla dzieci Zakopane

 

Dla jeszcze starszych też nie zabraknie atrakcji. Termy Chochołowskie oferują dwie zjeżdżalnie pontonowe. Jedna, od 8 lat – jednoosobowa, a druga – od 12 lat, z pontonami dwuosobowymi. Ta druga mnie samą przyprawiła niemalże o zawał serca, ale pewnie niejeden małolat byłby zachwycony.

 

najlepsze termy dla dzieci

 

termy Chochołowskie zdjęcia

 

Te wszystkie atrakcje, to nie koniec. To miejsce jest do tego stopnia przyjazne dzieciom, że we wszystkich toaletach znajdziecie przewijaki. A w strefie gastronomicznej znajduje się kącik zabaw.

 

termy Chochołowskie dla dzieci

 

atrakcje dla dzieci Zakopane

 

termy Chochołowskie dla dzieci

 

Bilet rodzinny 2+1 to koszt 160 zł za 4 godziny, a 2+2 189zł. Za każde kolejne dziecko zapłacicie 15 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.

 

A Wy, które termy lubicie najbardziej?

 

U NAS ZNAJDZIECIE TEŻ ŚWIETNE MIEJSCE DO UPRAWIANIA SPORTÓW ZIMOWYCH DLA CAŁEJ RODZINY (KLIK)

zakopane - narty z dziećmi

 

pasek-do-teksty

 

Jeśli spodobał się Wam ten wpis, pewnie chętnie przeczytacie też:

Zakopane z dzieckiem – gdzie jeść? Smacznie i z kącikami dla dzieci…

Najlepsza stacja narciarska dla rodzin z maluchami – przedszkole, szkółka i knajpy z kącikami dla dzieci

8 patentów na przyjemną podróż z dzieckiem

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad, dasz się poznać. Możesz zostawić komentarz, na większość staram się odpowiadać i zaglądać do każdego komentującego. Super, jeśli polubisz bloga na Facebooku, czy udostępnisz post swoim znajomym. Każdy wyraz uznania jest dla mnie niezwykle istotny!

 

Bez-nazwy-2O autorze -  • Przydatny post! Właśnie ostatnio jak byliśmy w tamtych stronach zastanawialiśmy się nad termami ale ostatecznie czasu zabrakło. Może następnym razem się uda.

    • Warto, bardzo warto. A oprócz wszystkiego nam się zawsze świetnie regenerują mięśnie w termach. Czy to po łażeniu po górach, czy po nartach. :)

  • W Chochołowskich jeszcze nie byliśmy, no ale nie bardzo chce się nam tam jechać, skoro zaraz pod nosem mamy Termy Bukovina i termy Bania 😉

    • W termach Bania podobało nam się baaardzo. :) Ale w termach Bukovina jak byliśmy (tylko, że to były ferie więc masa ludzi) to mieliśmy wrażenie jakby to taka masówa była, mnóstwo ludzi,jeden na drugim i tak basenowy klimat, zero relaksu.

Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl