czapki i szaliki dziecięce zima 2016/17

Do wyboru do koloru – zimowe szaliki, czapki i rękawiczki dla dziewczynek

Zawsze mam z tym problem. O ile kurteczek, czy płaszczyków dla dziewczynek jest sporo, o tyle dodatków w znanych sklepach jest już niewiele. Okazuje się, że nie tylko ja poszukuję ciekawych czapeczek, szali i rękawiczek dla córki. Ten wpis powstał na Waszą prośbę. I w sumie dzięki temu, że wzięłam się za robotę i poprzeglądałam oferty sieciówek, znalazłam kilka perełek w naszej kolorystyce.

 

Powiem Wam szczerze, że sporą część tych zimowych dodatków, chętnie sama bym założyła. Wydawało mi się, że w moich dwóch ulubionych sklepach jest niewiele, ale to nieprawda. Po prostu oferta w sklepach stacjonarnych jest uboga. Ale w ofercie on-line jest mnóstwo perełek. Uzbierało się ich tak dużo, że aż musiałam podzielić je na kolorystyczne grupy, żeby się w tym ciuszkowym misz maszu nie pogubić. Wiadomo, że zawsze lepiej przymierzyć ciuszek dziecku, ale większość sklepów daje możliwość sprowadzenia rzeczy do wybranego sklepu sieci i zadecydowania o zakupie.

 

Więc proszę bardzo, nie ma co się więcej rozpisywać. Bierzcie i korzystajcie. Oto mój subiektywny przegląd czapek, szalików i rękawiczek dla dziewczynek. W granacie, pudrowym różu, beżach, szarościach i czerwieniach.

Czapki i szaliki dziecięce zima 2016/17

 

czapki i szaliki dziecięce pudrowy róż

 

czapki i szaliki dziecięce granatowe

 

czapki i szaliki dziecięce beż

 

czerwona czapka dziecięca

 

czapki i szaliki dziecięce szare

 

pasek-do-teksty

 

Jeśli spodobał się Wam ten wpis, pewnie chętnie przeczytacie też:

Najpiękniejsze zimowe kurtki i płaszcze dla dziewczynek

Stylizacje na jesień dla małej dziewczynki _ 30 ciuszków za mniej niż 50zł

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad, dasz się poznać. Możesz zostawić komentarz, na większość staram się odpowiadać i zaglądać do każdego komentującego, jeśli też ma swoje miejsce w sieci. Super, jeśli polubisz bloga na Facebooku, czy udostępnisz post swoim znajomym. Każdy wyraz uznania jest dla mnie niezwykle istotny!

 

 

Bez-nazwy-2O autorze -  • A właśnie teraz szukam czapek i szaliczków na zimę, więc z nieba mi spadłaś z tym postem 😀 U nas też niewiele takich dodatków w sklepach, a jak już są, to albo brzydkie albo na starsze dzieci tylko. Muszę w takim razie rozejrzeć się za ofertami on-line. Dzięki! :)

  • Oszalałam! Mam bzika na punkcie rękawiczek i szalików, a już szczególnie czapek, więc nawet mi takich wpisów nie można pokazywać! 😉

Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl