DSC_0638

Poznajmy się lepiej – 11 faktów o mnie

…czyli Liebster Blog Award 2015.

Od jakiegoś czasu wciąż widzę posty z nominacjami do Liebster Blog Award, czyli zabawy, w której blogosfera integruje się i lepiej poznaje, promuje lubiane przez siebie blogi. Nie myślałam, że i ja wezmę w niej udział, bo bloga prowadzę  dopiero półtora miesiąca. Tym bardziej miło mi, że otrzymałam kolejny już wirtualny uśmiech od MatkiBezKitu. To ona jako jedna z pierwszych napisała u mnie komentarz i dała wirtualnego „powera” do tworzenia bloga. Bardzo mi miło.
Jeśli ktoś nie wie o co chodzi to pokrótce wyjaśniam.  W zabawie nominowany bloger odpowiada na 11 zadanych mu pytań, nominuje 11 kolejnych blogerów (z pominięciem tego, od którego otrzymał nominację), tworząc swoich 11 pytań. A więc i ja odpowiadam na pytania od MatkaBezKitu.
1. Co Ci daje blogowanie (co Cię kręci w blogowaniu)?
Prowadząc bloga dokumentuję życie mojej córeczki i całej naszej rodziny. To taki trochę wirtualny pamiętnik. Dzięki blogowi robię córce więcej zdjęć i jeszcze bardziej niż wcześniej łapię chwile. Mam nadzieję, że jak kiedyś podrośnie, sama będzie mamą, z radością to wszystko przeczyta, obejrzy…
2. Mocne strony (Twoje)?
Myślę, że elastyczność. Jestem taka trochę do tańca i do różańca. Jak trzeba to umiem bawić się, szaleć, żyć na 1000%, ale potrafię też w spokoju się nudzić, zresetować. Lubię być spontaniczna, bywam wybuchowa, zaklnę, ale jak wymaga tego sytuacja to jestem spokojna, czuła, empatyczna. Taka zmienna ze mnie baba. 😀
3. Wolisz rano, czy wieczór?
I rano i wieczór, bo u nas w domu jest wtedy najspokojniej. Środek dnia to już istny armagedon. Z rana piję kawkę i się relaksuję, bo moje dziecko po nocnej przerwie jest tak zajęte zabawą, że mi odpuszcza. Wieczorami z kolei, jak śpi, mam czas na dobry film, lampkę winka, więc wieczory też uwielbiam.
4. Biało-czarny, czy kolorowy?
Zdecydowanie kolorowy!
5. Wieś, czy miasto? Dlaczego?
Nie mogę się zdecydować, dlatego mieszkam na przedmieściach i to jest dla mnie najlepszy wybór!
6. Ekstrawertyk, czy introwertyk, a może ambiwertyk? Kim jesteś?
Ambiwertyk zdecydowanie. Lubię dużo gadać. Zdradzam swoje uczucia często. Ale ktoś mógłby pomyśleć, że aż tak peplam, że wszystko o mnie wie. Nic bardziej mylnego. Jak mam jakiś problem to o nim nie mówię. Chyba, że po czasie, jak już można obrócić to w żart. Lubię tez czasem pobyć sama ze sobą. Choć teraz mam takiego małego słodkiego „ogona”… Ale ona to taka część mnie.
7. Jakie wczasy wolisz: namiot, pensjonat i pełen luz, czy all inclusive i exclusive?
Mi to wszędzie dobrze, tak uwielbiam wyjazdy i podróże! Najchętniej w sezonie wyjechałabym dwa razy i na wyjazd na luzie i na exclusive. Marzenia! Trzeba je mieć.
8. Radio, czy TV, co wolisz bardziej?
Radio w aucie obowiązkowo. Telewizji, jako takiej nie oglądam, ale jestem uzależniona od kilku seriali, a wieczorami wciąż lata u nas w domu internetowa wypożyczalnia filmów, które oglądamy na telewizorze.
9. Spacer po lesie, czy po centrum handlowym (szczerze)?
Lubię spacery po lesie, ale będę szczera. Zakupoholizm bierze u mnie górę, więc jak muszę wybierać to ze wstydem stwierdzam, że wybrałabym centrum handlowe.
10. Urodziny ze znajomymi (wolisz wyprawiać) przy ognisku, czy w lokalu?
Zdecydowanie przy ognisku.
11. Czy chcesz być mega popularną blogerką i jeśli tak, to dlaczego?
Czy mega popularną? No na pewno nie taką, jak lwice salonowe, wywodzące się z blogosfery, w polskim show-bizie. To nie mój cyrk, nie moje małpy. Ale chciałabym docierać do sporej ilości ludzi, wiedzieć, że lubią przebywać w moim wirtualnym świecie, wymieniać opinie na poruszone przeze mnie tematy z innymi kobietami, mamami, żonami. To chyba takie spełnienie dla blogera.
Się rozpisałam. Teraz czas na moje pytania i nominacje. Powiem szczerze, że nie jestem zwolenniczką wszelkiego rodzaju łańcuszków, bo nie chcę nikomu „zawracać gitary”, bojąc się, że będę delikatnie mówiąc męcząca. Dlatego nominuję blogi, które lubię, na których się udzielam, z którymi mam kontakt przez te moje skromne półtora miesiąca, ale nikogo nie zmuszam do odpowiadania na moje pytania i na nikogo się nie obrażę, jak nie odpowie. :)
1. Czego nauczyło Cię blogowanie?
2. Jak długo blogujesz?
3. Czego nauczyło Cię bycie mamą?
4. Największe zaskoczenie macierzyństwa.
5. Twoja ulubiona książka ever.
6. Gdybyś wygrała milion to…
7. Wymarzona podróż…
8. Wymień jedną swoją wadę i jedną zaletę, jako matka.
9. W czasie wolnym, takim dla siebie, najchętniej…
10. Gdybym była mężczyzną, to…
11. W dzieciństwie chciałam być…
 


O autorze -  • Dzięki Ci bardzo za odpowiedzi no i dzięki za szczerość;)

  • Dzięki za nominację :-)
    Nad odpowiedziami pomyślę, ale nie obiecuję, że szybko 😉

  • Dziękuję za nominację. Chętnie odpowiem na zadane pytania. Jeszcze mam zaległą nominację właśnie od matki bez kitu. Postaram się wywiązać z odpowiedzi w miarę szybko. Pozdrawiam. A myślałam, że to ja jestem świeżynką, tym bardziej cieszę się, że na Ciebie trafiłam. Mam nadzieję, że częściej będę trafiać na takie perełki.

  • Jeśli masz ochotę zobaczyć mnie w szklanym ekranie, zapraszam na powtórkę programu na TVP ABC teraz w niedzielę o 21:00. Michalina

  • Dziękuję za nominację, oczywiście w wolnej chwili podejmę wyzwanie.

  • Dziękuję za nominację :-) Podjąć się czy nie podjąć? O to jest pytanie :)

  • Dziękuję za nominację, postaram się jak najszybciej wywiązać z zadania:)

Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl