paryskistyl

Jesienna Paryżaneczka

Jesienią zawsze nachodzi mnie na paryską klasykę w połączeniu z uroczym stylem college.

… choć ten drugi często sama noszę, to klasykę w stylu Francuzek czyli bereciki i apaszki, zostawię sobie jeszcze na jakieś 40 lat, bo postarza. No, ale nie przesadzajmy… Mojej rocznej córeczki odmładzać nie trzeba. Dlatego Blanulka ostatnio chadza właśnie w bereciku i apaszce. Do tego śliczny, klasyczny płaszczyk pudełkowy w słodkie, nieco infantylne chmurki. Sama chętnie bym się w niego wpakowała i chyba nie jestem dziwna, że takie chmurki by mi pasowały… Bo nawet moja koleżanka wielbiąca się w minimalizmie, żałuje że nie robią tych płaszczyków w rozmiarach dla dorosłych kobietek. Chociaż widziałam jakiś czas temu kobietkę w takim płaszczu, była niskiego wzrostu i pasował na nią największy rozmiar z działu dziecięcego. No cóż, uroku niskiego wzrostu. Ale koniec gadaniny… 😉 Oglądajcie nasze foteczki wykonane przez lekko zachorzałą mamuśkę.

Francuski styl dla małej dziewczynki:

 

 

 

 

 

 

 

 

kurteczka – Zara
beret – H&M
apaszka – z szafy babci Blanki
rajstopy i tiulowa spódnica – Reserved
buciki – Falcotto by Naturino/ TK Maxx
pasek-do-teksty
Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad, dasz się poznać. Możesz zostawić komentarz, na większość staram się odpowiadać i zaglądać do każdego komentującego, jeśli też ma swoje miejsce w sieci. Super, jeśli polubisz bloga na Facebooku, czy udostępnisz post swoim znajomym. Każdy wyraz uznania jest dla mnie niezwykle istotny!
Bez-nazwy-2


O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl