okladka

Halloween last minute – przebrania od 15 do 50zł

Wszystkie stroje w wersji ekonomicznej i na ostatnią chwilę znajdziecie… w znanej sieciówce! Wystarczy fajny pomysł i same akcesoria halloweenowe dla dzieci.

W ostatnich latach polska oszalała na punkcie Halloween. „Upiorne” imprezy dziecięce urządzają nie tylko entuzjaści w swoich domach, ale też są organizowane w przedszkolach i szkołach. Nie uciekniemy przed tym… Ja uważam, że to święto ma w sobie sporo uroku i pewnie dołączymy się do niego, za dwa, trzy lata, jak moje dziecko będzie większe. Na razie, z ciekawością obserwuję przygotowania do Halloween na innych blogach. A dla was, przygotowałam zestawienie fajnych gadżetów dla dzieci, które przydadzą się do stworzenia halloweenowego stroju. Żeby znaleźć coś fajnego i niedrogiego wystarczy „obskoczyć” znane sieciówki. Najtaniej i chyba największy wybór znajdziecie w H&M. Halloweenowe akcesoria dla dzieci przemienią nawet najzwyklejszy strój. Opaska z kapeluszem czarownicy połączona ze zwykłą, dzianinową, czarną sukienką sprawi, że dziecko będzie fantastycznie przebrane. A my sprawimy mu radość, wydając niewiele pieniędzy.

kostiumy na halloween dla dzieci

Akcesoria halloweenowe dla dzieci z H&M

Różowa piżamka ze szkieletorem – H&M, 49zł
Żółty shirt z duszkiem – H&M, 19zł
Halloweenowe kapcie – H&M, 39zł
Upiorne rajstopy – H&M, 29zł
Czapka z duchem – H&M, 19zł
Opaska wiedźmy – H&M, 29zł
Opaska z uszami – H&M, 15zł

A wy, jak spędzacie tegoroczne Halloween?O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl