opaskiniemowlC499ce

Biała niedźwiedzica – dziecięce stylizacje dla rocznej dziewczynki

Nasz kolejny pomysł na dziecięce stylizacje dla rocznej dziewczynki na wczesną jesień…

Już po weekendzie. O dziwo, w sobotę, Blanka chętnie dała się wystroić „na damulkę”. Tak jak już kiedyś pisałam, Blaneczka nie bardzo toleruje nakrycia głowy. Tym razem było tak gorąco, że nie założyłyśmy czapeczki, tylko opaskę kryjącą uszka. Nie wiem, co si stało, ale Blance nawet przypasowała, bo nie ściągała jej z główki. Do tego futrzana kamizelka, którą w pełnym słońcu trzeba było nawet zdejmować. A… i buty pod kolor opaski. Bo muszę, się przyznać, ja – mama Blanki, jestem kolorystycznym freakiem, który już w dzieciństwie dopasowywał sobie kolor gumki do włosów do wzorków na rajstopach. Ach, co będzie z Blanką w tej kwestii, po takim wychowaniu, aż strach pomyśleć!
A jeszcze na chwilę wrócę do butów. Są całe skórzane, a kupione – nowiuśkie, za całe 14 zł. Takie cudeńko kupiłam na wyprzedaży w TK Maxx. Polecam Wam tam zaglądać, jeśli ta sieć jest w Waszym mieście. Można tam upolować np. śliczne zestawy – legginsy i tunikę, z dobrej jakości materiałów za 59 zł. To jak na dzisiejsze czasy bardzo dobra cena.

 

 

opaska z kwiatami – H&M
futrzana kamizelka – Color Club/ Smyk
miętowa bluzka – Zara
czarne legginsy – TK Maxx
bransoletki – Lilou
bordowe lakierki – bo-bell/ TK Maxx
Zobaczcie też inne dziecięce stylizacje dla rocznej dziewczynki:


O autorze -  • Blanka coraz starsza to może opaski i czapki już nie będą takie straszne 😉 Rośnie mała modelka.

  • Właśnie im jest starsza, tym bardziej wybredna i już musi jej dany ciuszek podpasować, żeby nie ściągała. Jak miała 3-4 miesiące to we wszystko mogłam ją ubrać. Teraz są już nawet rajstopki, które lubi a i takie które ściąga… Modelki muszą nosić wszystko, ona chyba myśli, że jest "selebriti".

Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl