czapkidladzieci

9 ślicznych czapeczek na zimę od 19zł

Gdzie szukać tanich i ładnych czapek zimowych?

Nie wyobrażam sobie dziecka zimą bez czapki. Chyba nawet najbardziej wyluzowane matki swoim dzieciom czapki zakładają. My na cieplejsze dni wybieramy lżejsze czapeczki, a na chłodniejsze – podszyte polarem i koniecznie ze sznureczkami. Czapek dziecięcych w Blanki szafie jest sporo. Bo dzięki nim mała zawsze wygląda jakoś inaczej, a nie trzeba na nie wydawać tyle co na kurtki. O dziwo, fajne czapki znalazłam w sklepach, do których na co dzień wcale nie zaglądamy często… Zobaczcie, gdzie szukać tych ładnych i niedrogich. Oto czapki zimowe z sieciówek dla dziewczynek od 4 do 36 miesięcy.

Zimowe czapki dla dzieci – 9 propozycji

czapki zimowe dla dzieci

1. Fioletowa czapka dziecięca z pomponem, Coccodrillo, 19zł
2. Pudrowa czapka ze sznurkami i pomponem, Zara, 45zł
3. Łososiowa czapka z pomponem i sznurkami, Smyk, 25zł
4. Polarowa czapka z pomponami, Reserved, 29zł
5. Fioletowa czapka dziecięca z uszami, Reserved, 29zł
6. Beret z pomponem dla dziewczynki, H&M, 23zł
7. Morelowa czapka z uszami i sznurkami, Coccodrillo, 45zł
8. Futrzana pudrowa czapka z uszami, Zara, 45zł
9. Pudrowa czapka, Smyk, 25zł

 

pasek-do-teksty

 

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz tutaj swój ślad, dasz się poznać. Możesz zostawić komentarz, na większość staram się odpowiadać i zaglądać do każdego komentującego, jeśli też ma swoje miejsce w sieci. Super, jeśli polubisz bloga na Facebooku, czy udostępnisz post swoim znajomym. Każdy wyraz uznania jest dla mnie niezwykle istotny!

 

Bez-nazwy-2O autorze -Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl