bransoletkaniemowlC499caLilou

Pomysł na prezent – bransoletka niemowlęca

 

Co kupić małej dziewczynce na prezent? Oto jeden z pomysłów, który nas zachwycił.

Kupując nieswojemu dziecku zabawkę w prezencie, możemy zdublować prezent. Z kolei ubranka szybko się niszczą. Biżuteria, to świetny pomysł, bo zostanie chociażby na pamiątkę. Oto pomysł na prezent, który zachwycił i Blankę i mnie.

Kiedy otwierałyśmy prezenty na pierwsze urodzinki i natrafiłyśmy na siateczkę z napisem „Lilou”, najpierw się zachwyciłam. Chwilę później pomyślałam „pewnie bransoletka będzie ją wkurzać i zostanie jako kolejna nieużywana pamiątka. Szkoda.”. Duża pomyłka!

Bransoletka w niczym jej nie przeszkadza, nie krępuje ruchów, zawieszka jest związana mocnym sznurkiem, więc jest bezpieczna. Dodatkowo bransoletka posłuży jej na kilka lat, bo choć jest dedykowana dziewczynkom do 3 roku życia, to Blanka ma ją związaną do końca, więc jest jeszcze sporo miejsca na rośnięcie malutkiej rączki. Personalizacja stanowi wspaniałą pamiątkę. Mała czuje się jak mała dama, bo często łapie mnie za moje bransoletki, a później z figlarnym uśmieszkiem macha swoją rączką ozdobioną Lilou.

Plus to także duży zakres cenowy możliwych zestawów z bransoletkami Lilou dla małych dziewczynek. Kupicie je już od 59zł, a najbardziej „bogate” zestawy są dostępne za ok. 300zł. Taka bransoletka niemowlęca może być w dowolnej chwili odnowiona. Za niewielką dopłatą można wymienić sznurek na inny kolor.

Czy ta rączka z błyskotką nie jest urocza?

bransoletka niemowlęca

 

 

bransoletka niemowlęca

 O autorze -  • No nie pomyślałam o Lilou jako o prezencie dla małej dziewczynki, ale teraz na pewno wezmę to pod uwagę :)

    • Bardzo polecam. Można też kupić tam teraz takie na gumeczce, które łatwiej zakłada się małej damie. :)

Wszystkie zdjęcia i treści na blogu są moją własnością. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej wiedzy. Copyright © 2017 Chichotkitrzpiotki.pl